вівторок, 21 червня 2022 р.

 

Життя давно спростувало і скорегувало поняття про місце і місію бібліотеки в суспільстві і державі.
Також, вже давно ніхто не сприймає бібліотекаря як людину, яка просто приймає і видає книжки.

Якщо в навчальних закладах штат працівників підібраний за галузями знань, то бібліотекарю доводиться орієнтуватися в багатьох питаннях з економіки, політики, точних наук, природничих тощо.
Бібліотекар (принаймні , на прикладі нашої бібліотеки) 11 років подорожує з дітьми , починаючи з країни казок, а згодом переходячи на більш серйозний, інформативний, партнерський рівень спілкування. Ми даємо дітям знання, яких вони потребують, проживаємо розумом і серцем ті чи інші події нашої історії, а діти, своєю чергою, допомагають нам залишатись на хвилі сучасних вимог і потреб.
Дружба, партнерство – це величезний дар , який дається у нагороду за ставлення, віддачу, повагу.
І таку повагу, і таке ставлення відчуваємо і цінуємо багато років з боку директора гімназії №59 Тетяни Стефанівни Антоненко, колективу, нею очолюваного та батьківської громади.Іноді дружба зазнає випробовувань важкими ситуаціями. Як наразі. Але що може стати на заваді, якщо нашому партнерству майже чверть віку?
Такі думки і слова лунали під час випусків 9-х та 11-х класів, які цьогоріч пройшли у стінах нашої бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар