Цього тижня до Міжнародного дня рідної мови (відзначається щорічно 21 лютого) бібліотека ім.М.Т.Рильського провела серію тренінгів під загальною назвою «Як написати книгу». Тренінги відбулися у форматі онлайн з приміщення штабу ветеранського фонду «Після служби».
Тренером виступав представник бібліотеки Віктор ТЕМНІК, досвідчений літературний редактор і журналіст. Модерував розмову заступник голови фонду Олександр ВІЦАН, а на постійному зв`язку були завбібліотекою Олена ПОКРОВКА, журналісти Наталка КРУЖИЛІНА і Галина МОРАР.
Віктор ТЕМНІК розповів про сучасний книжковий ринок і запросив ветеранів писати книжки про війну – як реальні спогади, так і художні твори (бойовики, фентезі):
Друга частина спільної програми – медіаграмотність – наразі життєво важлива для всіх українців. На своєму репортерському і воєнному досвіді тренер (колишній в.о.командира роти з морально-психологічного забезпечення) навчає, як під час війни з РФ не втонути в інформаційному потоці.
Отож, всі, кому є що розповісти людству і заробити на цьому, запрошуємо до нашої трансляції в ГуглМіт (див. посилання на нашій сторінці в Фейсбук). Також підключайтеся всі, кому цікаво, чим відрізняється журналістика від пропаганди, як перевіряти джерела і уникати ворожої дезінформації.
Тренінг є частиною бібліопроекту «Вивчай українську» на виконання «Концепції ствердження української мови в усіх сферах життя». І це вже другий спільний захід нашої бібліотеки із ветеранами українсько-російської війни.
Раніше, в грудні 2023 року до Міжнародного Дня людей з інвалідністю ми озвучили проблеми лікування і реабілітації ветеранів у спільній програмі «Травмовані, але нескорені».
Немає коментарів:
Дописати коментар