пʼятниця, 5 січня 2018 р.

" ПРИЙШОВ СІЧЕНЬ - НОВОРІЧЕНЬ, ПРИНІС ТОРБУ МАЛЬОВНИЧУ."

Четвертого січня 2018 року був проведений етнографічний захід, метою якого було і надалі знайомити читачів із звичаями українського народу, що стосуються свят зимового циклу. З усіх християнських свят  Різдво асоціюється з дитинством і родиною, і на наш погляд саме такі заходи допомагають нам, бібліотечному загалу, в реалізації великих і складних завдань  як формування духовного світу наших читачів. 
Особливої актуальності ця задача набуває сьогодні, коли світ сповнений суперечками та ворожнечою, коли ми живемо в тривозі і невпевненості в завтрашньому дні, коли багато людей у відчаї і їм здається, що нічого не можно зробити для подолання цього загальнолюдського хаосу.

Атмосфера зустрічі, сповнена теплом, єдністю сердець, спільним прослуховуванням колядок, щедрівок, пісень, спогадами дитинства, - ще раз довела, що звичаї  символічно об'єднують всіх людей, що належать до одного народу і однієї нації. 

 
 За активну участь у створенні святкового настрою, за бережне плекання українських традицій і готовність нести їх до людей, - бібліотека особливо вдячна етнографічному гурту "Гомін" та керівнику Куманчук Валентині Дмитрівні.

 "Сійся, родися..." - привітання від члена Спілки письменників України Шульги Петра Васильовича.

Немає коментарів:

Дописати коментар