середа, 20 лютого 2013 р.

Зустріч, присвячена 200-річчю видатного українського поета та прозаїка Євгена Гребінки

  У бібліотеці ім.М.Рильського відбулася літературна зустріч, присвячена 200-річчю видатного українського поета та прозаїка Євгена Гребінки. До бібліотеки були запрошені відомі українські письменники: Бакуменко Олександр Данилович, автор поетичних збірок «Серпневий падолист», «Сніги ідуть весною», «Батьків камертон», «У пісні вічності душа…»; художньо-документальної повісті «Захисник Чернечої гори», «Зодчий слова»; публіцистичних нарисів «Про вічне у пісні і слові…», відповідальний секретар київського відділення Національної спілки письменників України; Микола Федорович Сингаївський поет та перекладач, автор більш ніж 30 книг.Галина Тимофіївна Тарасюк — українська поетеса, прозаїк, критик, перекладач, член НСПУ (1977—2009), Асоціації українських письменників (АУП), Національної спілки журналістів України.

Письменники розповіли учням 9-х класів гімназії № 59 ім.О.М.Бойченка про життя та творчість Євгена Гребінки, а також про сучасну українську літературу та її представників у Національний спілці письменників України.

Письменники довго спілкувались із молоддю, відповідали на численні запитання, подарували книги бібліотеці.

Від цієї зустрічі у віх залишились приємні враження, працівники бібліотеки планують і надалі зустрічатись з українськими письменниками.

Немає коментарів:

Дописати коментар